THE GREATEST GUIDE TO Тварини

The Greatest Guide To Тварини

The Greatest Guide To Тварини

Blog Article

Де жив Карлсон: опис місця проживання популярного чоловіка з моторчиком

Ця стаття присвячена тваринам, які вражають своїми унікальними здібностями та характеристиками. Тут ви знайдете най-най у тваринному світі, справжніх рекордсменів за різними параметрами: розміром, швидкістю, отруйністю, силою, тривалістю життя та іншими дивовижними особливостями.

Варто тільки знову протягнути до нього руку, як «стрибки» поновлюються. Їжачки підстрибують на висоту від двох до семи сантиметрів. А якщо спробувати підхопити їжачка на льоту, можна сильно вколотись. Голки у їжачків гнучкі, шкіру наскрізь вони не проколюють, однак біль сильна.

Зайчата не те, що кроленята. Вони народ самостійний. Народиться зайченя, обсохне і дивиться в усі очі, пушисте. Обсохне білячок, підлізе до матері під черево і нап’ється жирного материнського молока, так що його животик перетвориться в кульку. А потім відбувається незрозуміле… Матуся біжить в один бік, а зайченя в протилежний. Буває так, що їх перша зустріч так і залишається останньою.

Їхні гучні голоси розносяться на великі відстані, відіграючи важливу роль у їхньому житті.

● Пінгвін може вистрибувати з води на три метри у висоту. 

А ось як вони свої «сімейні» справи влаштовують, знають далеко не всі.

Якби звірі могли говорити, чимало жалібних історій повідали б вони нам про своє життя. Розповіли б, як жорстоко і несправедливо чинить з ними click here людина. Скільки «братів і сестер» знищили вони (себто ми) за багато-багато років. Поскаржилися б вони і на те, як важко прогодувати і зберегти потомство, здавалося, б навіть у «ситих» районах.

Шляхи еволюції тваринного світу з'ясовує філогенетика, яка безпосередньо пов'язана з палеозоологією.

Поступово лисенята привчаються їсти грубу їжу, але видобуває її як і раніше лис-батько. Правда, тепер він не кладе її перед лисицею. Почувши заклик самця, мати виходить з нори і забирає у свою пащу половину здобичі. Тримаючи їжу в зубах, батьки починають бродити навколо нори, закликаючи до себе дітей.

● У дельфінів є імена. Причому кожне дельфінча отримує своє ім’я при народженні.

Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.

Іноді нора обрушується. Тоді мати вибирається з неї і починає прибирати грудки землі, несучи їх у пащі. Розчистивши прохід, вона по одному виносить своїх лисенят в зубах і ховається в норі самця.

Епітеліально-мускульний мішок складається з поздовжніх та кільцевих м'язів. Порожнина тіла не має епітеліальної вистилки, може редукуватись або заповнюватись паренхімою. Кишківник наскрізний. Видільна система протонефридіального типу або ж відсутня. Ділення рівномірне, не спіральне, в розвитку кишківника спостерігається вторинна порожнина (рот проривається незалежно від бластопори, на місці якого формується анальний отвір)

Report this page